Distanční vzdělávání:

Pracovní listy:

Nabídka pro předškoláky v rámci distančního vzdělávání. Stáhněte si pracovní listy a až bude školka otevřená, tak vyplněné doneste do své třídy. Uložíme pracovní listy do vašich sešitů.


V souvislosti s uzavřením mateřských škol a povinnou distanční výukou předškoláků nabízí nakladatelství
NOVÁ ŠKOLA, s.r.o.

možnost bezplatného přístupu k interaktivní pracovní učebnici /Zápis je tu/* až do 30. 4. 2021 – spustíte ji snadno zde
<https://www.mediacreator.cz/mc/index.php?opentitle=Zapis_je_tu/Zapis_je_tu.mc>. Publikace obsahuje základ, který by měl znát každý předškolák, a je pomocníkem v přípravě na blížící se zápis do 1. ročníku ZŠ.

S předškoláky se dá *jednoduše sdílet odkaz* na konkrétní stránky nebo cvičení pomocí funkce sdílení odkazů – videonávod zde <https://ucebnice.online/video-navody-2020/jak-sdilet-odkaz/>.

Velkou výhodou také je, že pedagogové i rodiče mohou z MIUč+ (multimediální interaktivní učebnice) až do 30. 4. 2021 *zdarma tisknout* dvoustrany i jednotlivá cvičení – videonávod zde <https://www.nns.cz/blog/nezarazene/miuc-zapis-je-tu-zdarma-do-30-4-2021-vcetne-neomezeneho-tisku/>.

*Tištěnou* verzi /Zápis je tu/ máme *skladem* na našem e-shopu <https://www.nns.cz/obchod/index.php?item=nab_det&sort_id=1649>.

Pro plné využívání i dalších MIUč+, které lze spustit na tabletech, počítačích, interaktivních tabulích apod., je možné zaregistrovat se na ucebnice.online <https://www.mediacreator.cz/mc/index.php>.

Podzim:

Báseň-o-školceStáhnout