PAN KUCHAŘ V NAŠÍ ŠKOLCE

Naše školní jídelna dlouhodobě spolupracuje s firmou Podravka – Lagris a. s.. Nejen, že nám její produkty vhodné pro děti obohacují jídelníček, ale také k nám čas od času zavítá jejich renomovaný šéfkuchař Zbyněk Diatka a předvede svůj um v praxi. Už jenom pohled na veselého pána v červené zástěře a bílé čepici slibuje nevšední kulinářský zážitek.

Poslední návštěva se konala 19. 2. 2020, kdy do našeho jídelníčku zařadil pokrm zvaný: Kuku – paka (africké kuřecí kari s rýží).

Během dopoledne se celou školkou linula líbezná vůně vařícího se jídla a všichni už netrpělivě čekali na 12 hodinu, až budou moci dobrotu ochutnat. Za pomoci našich paní kuchařek se oběd vydařil a pan kuchař ho dětem naservíroval na talířky.

Všem nám moc chutnalo a už se těšíme na další povedené vaření s Podravkou – Lagris a. s.

Kolektiv mateřské školy